Razzer Pro 7 Lady - Pells - Your bike, your choice

RAZZER Pro7 L

23 990
Původní cena 27990
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
5P18433
Výrobce:
Pells
Barva
Červená
Velikost

Razzer Pro 7 Lady

Necítíte se na devětadvacítku nebo preferujete obratnější kola 27,5"? Pak je Razzer Pro7 L ideální volbou. Dvojpřevodník výrazně zjednodušuje řazení, vzduchové odpružení a ideální geometrie! 

Náš nesmírně ambiciózní projekt měl za cíl vyrobit rám z hliníkové slitiny, který bude poskytovat pohodlí blízké karbonovému rámu. Nově řešená horní rámová trubka v kombinaci s unikátní zadní stavbou dodává rámům exklusivní jízdní vlastnosti i vzhled. Planžetové seat stay o tloušťce pouhých 12 mm v kombinaci s plochou zadní vidlici typu planžety umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti. 

  Pells 6061 Custom Tubeset, Rhombus Bi-Axial, seat stay 12 mm

  Pells XR64 OV 640 mm

  Rock Shox 30 Silver TK R

  Pells RX67 OV/RX57 OV

  100 mm

  Shimano M365

  Shimano Deore XT

  Pells LOGOS Double density

  Shimano Deore

  Pells XR2

  Shimano Deore

  Pells Tourer

  2x10

  Shimano M4050 / Mach 3.90 SL Disc

  Shimano CS-HG500-10 11-42

  Schwalbe Thunder Burt Performance 27,5x2,10

  Shimano MT500 36-26

  12,4 kg

  Shimano HG54

  15,5" / 18"

 

Rám na první pohled zaujme propracovanou konstrukcí. Hlavní rámová trubka je tvarována pomocí hydroformingu a svou výraznou Bi-axiální profilací umožňuje dokonalé napojení u středu a u pyramidově tvarované hlavové trubky. Tím je dána výborná torzní tuhost rámu a dokonalý přenos energie jezdce. Závodní XC geometrie je konstruována pro 100 mm zdvihu vidlice. Prohnutí sedlové trubky umožnilo zkrácení zadní stavby. Kratší rozvor tak spolu s ostřejšími úhly vede k lepší ovladatelnosti a hbitosti kola. Nižší střed pak garantuje stabilitu, přilnavost a kontrolu nad kolem v každé situaci.

Zabroušení svárů v oblasti hlavy dodává rámům ze slitiny P6 Ultralite „karbonový vzhled“. Rámy z této slitiny mají trojitě zeslabované trubky a pyramidová hlavová trubka má spodní ložisko 1,5“ pro maximální tuhost a přesnost řízení kola.

„Uzavření“ sedlové trubky ve výrazně rozšířené horní rámové trubce a větší rozteč zadních vzpěr se podílí na zvýšení torzní tuhosti rámu. Naopak vertikální zploštění horní rámové trubky v této oblasti se podílí na lepší schopnosti rámu absorbovat vibrace. Precizní technické provedení podtrhují zabroušené spoje. Celková propracovanost rámu je podtržena grafickým designem probíhajícím přes tyto partie rámu.

Razzer 2017 má novou velmi elegantní a subtilní horní rámovou trubku, jejíž tvar a profilace se podílí na dalším zvýšení komfortu jezdce. Designovou lahůdkou je její napojení na zadní vzpěry. Horní rámová trubka je směrem k sedlové trubce výrazně zploštěná, obíhá kolem sedlové trubky a plynule se napojuje na zadní vzpěry. Důvodem pro toto řešení není jen designová originalita rámu, ale především zlepšení jeho jízdních parametrů.

Vyber si svůj dámský bike

Doporučená velikost kola

Výška postavy Velikost rámu
160-175 18"
150-165 15,5"

*Hodnoty jsou přibližné.