Razzer Comp 9 Lady - Pells - Your bike, your choice

RAZZER Comp9 L

18 990
Původní cena 21990
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
5P18313
Výrobce:
Pells
Barva
Modrá
Velikost
S - 15.5"

Razzer Comp 9 Lady

 

Náš nesmírně ambiciózní projekt měl za cíl vyrobit rám z hliníkové slitiny, který bude poskytovat pohodlí blízké karbonovému rámu. Vycházeli jsme z vlastního mnohaletého vývoje systému PELL’S Medium Tail. Nově řešená unikátní zadní stavba dodává rámům exklusivní jízdní vlastnosti i vzhled. Planžetové seat stay o tloušťce pouhých 12 mm v kombinaci s plochou zadní vidlici typu planžety přispívají k absolutnímu pohodlí rámu. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti. Rámy Razzer mají nově umístěný postmount na chain stay uvnitř zadního rámového trojúhelníku.

 

  Pells 6061 Custom Tubeset, Rhombus Bi-Axial, planžetové seat stay 12 mm

  Pells XR64 OV 640 mm

  SR Suntour XCR32 air RL-R

  Pells RX67 OV/RX57 OV

  100 mm

  Shimano M315

  Shimano Deore

  Pells LOGOS Double density

  Shimano T3000

  Pells XR2

  Shimano M3000

  Pells Tourer

  3x9

  Quando / Mach 3.90 SL Disc

  Shimano HG400-9 11-34

  Schwalbe Rapid Rob 29x2,10

  Shimano FC-M2000 40-30-22

  13,8 kg

  Shimano HG53

  15,5" / 18"

 

Rám na první pohled zaujme propracovanou konstrukcí. Hlavní rámová trubka je tvarována pomocí hydroformingu a svou výraznou Bi-axiální profilací umožňuje dokonalé napojení u středu a u pyramidově tvarované hlavové trubky. Tím je dána výborná torzní tuhost rámu a dokonalý přenos energie jezdce. Závodní XC geometrie je konstruována pro 100 mm zdvihu vidlice. Prohnutí sedlové trubky umožnilo zkrácení zadní stavby. Kratší rozvor tak spolu s ostřejšími úhly vede k lepší ovladatelnosti a hbitosti kola. Nižší střed pak garantuje stabilitu, přilnavost a kontrolu nad kolem v každé situaci.

„Uzavření“ sedlové trubky ve výrazně rozšířené horní rámové trubce a větší rozteč zadních vzpěr se podílí na zvýšení torzní tuhosti rámu. Naopak vertikální zploštění horní rámové trubky v této oblasti se podílí na lepší schopnosti rámu absorbovat vibrace. Precizní technické provedení podtrhují zabroušené spoje. Celková propracovanost rámu je podtržena grafickým designem probíhajícím přes tyto partie rámu.

Razzer má novou velmi elegantní a subtilní horní rámovou trubku, jejíž tvar a profilace se podílí na dalším zvýšení komfortu jezdce. Designovou lahůdkou je její napojení na zadní vzpěry. Horní rámová trubka je směrem k sedlové trubce výrazně zploštěná, obíhá kolem sedlové trubky a plynule se napojuje na zadní vzpěry. Důvodem pro toto řešení není jen designová originalita rámu, ale především zlepšení jeho jízdních parametrů.

Vyber si svůj dámský bike

Doporučená velikost kola

Výška postavy Velikost rámu
160-175 17"
150-165 15,5"

*Hodnoty jsou přibližné.