MTB Hardtail - Pells - Your bike, your choice

MTB Hardtail

Horská kola Pells s pevnou zadní stavbou. Ať hledáte cenově dostupnější hliníkový rám nebo závodní karbonovou raketu, v naší nabídce si přijdete na své. Dostupnější oblíbené Razzery, závodní karbonové 29" RX67 a 27,5" Duke.

RX Sixty Seven Race 29"

Závodní raketa se vším, co si umíte představit. Rám RX67 jsme vyvíjeli tak, aby byl maximálně tuhý, lehký a přetavil energii jezdce beze zbytku na pohyb vpřed. Každé šlápnutí do pedálů vyvolává ostrou reakci, krátká zadní stavba, přesné řízení a kompromis tuhosti a pohodlí vyladěný k dokonalosti.

RX Sixty Seven Elite 29"

Necítíte se na jednopřevodník? Máme pro vás dvojpřevodníkový model oblíbeného závodního stroje RX Sixty Seven.

Duke Race 27,5"

Hi-endový karbonový monocoque rám na 27,5“ kolech, nekompromisní závodní stroj s designem, který bere dech. Vyvíjeli jsme ho proto, aby vyhrával. Tomu jsme podřídili veškeré jeho parametry. Překvapí vás nejen svou hmotností, ale hlavně tuhostí a přenosem síly.

Duke Elite 27,5"

Karbonový Duke Elite je ekonomičtější variantou top modelu Race, liší se výběrem komponent, kterými jsme osadili tento šperk mezi karbonovými rámy. Převody 2x10 bohatě pokryjí potřeby univerzálních cyklistů.

Razzer 29"

Razzer je náš nesmírně ambiciózní projekt. Vytvořili jsme hliníkový rám, který poskytuje pohodlí blízké karbonu. Kromě toho můžete od Razzeru očekávat rychlost a maximální torzní tuhost. Dlouhé roky vývoje, testování, designového ladění a jeden z nejhezčích rámů je na světě. Jakmile se projedete, na karbon zapomenete.