Pells - Your bike, your choice

Pells Legend: Inspirováno legendami

 

 

Nová kolekce oblečení Pells Legend vznikla z lásky k jednostopému ježdění. Z nadšení pro kola a vášně pro staré motocykly.

Představte si 60. léta a tehdejší seriály mistrovství světa silničních motocyklů. Vidět v akci legendární jezdce této epochy Mika Hailwooda, Renza Pasoliniho a Giacomo Agostiniho, to je závodní poezie. Rychlost, manévry na hraně, řev závodních motorek a mrazení v zádech.

 

 

Kožené bundy a dva pruhy na rukávech v určité etapě kariéry neminuly žádného z nich. Jejich závodění byl ryzí sport. Nekompromisní posed, na stroji žádné plasty, kapoty ani nosiče. Jen samotná podstata: závod, rychlost a touha zvítězit.

Chceme, aby naše kolekce Legend tuto podstatu sportu připomínala. Aby se každý zatoužil cítit tak, jako tehdy Mike, Renzo a Giacomo. Kolekce Legend je o dravosti, dynamice, zarputilosti, vášni pro rychlost i stylu. Chtěli jsme nadčasovou kolekci a uvědomili jsme si, že toto nemůže zestárnout. Vždyť i tyto motocykly byly krásné před 50 lety a budou krásné i za dalších 50 let.

Je to totéž, jako když se dnes zadíváte na café racer, tenhle půvabný motorkový minimalismus: maximální redukce hmotnosti, nízká a úzká závodní řídítka, dlouhá nádrž, jednomístná závodní sedačka se zadní částí, na kterou se umísťovalo číslo. Funkce, styl, houževnatost. Takový je Pells Legend.