eRazzer Race - Pells - Your bike, your choice

eRAZZER RACE - Black Green

47 990
Původní cena 69990
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
5P18307
Výrobce:
Pells
Barva
Velikost

eRazzer Race

 

Top výbava, výborná hmotnost a špičkový středový pohon Bafang. Nejvyšší model elektrokola pro všechny, kteří chtějí maximální výkon a sportovní zážitek. Řazení 1x11, lehká odpružená vidlice Rock Shox a nekompromisní výkon ve všech směrech. 

Novou modelovou řadu elektrokol eRazzer jsme osadili systémem Bafang. Kombinace vysokokapacitní baterie Panasonic, přehledného barevného palubního počítače a závodních komponent dělá z eRazzeru špičkové sportovní elektrokolo s ostrým jízdním projevem. Dojezd až sto kilometrů vám dává netušené možnosti při objevování nových trailů a cest, kam byste se na klasickém kole nedostali.

 

  Pells 6061 Custom Tubeset, BOOST

  Pells XR68 OV 700 mm

  Rock Shox Reba RL R,  BOOST

  Pells RX67 OV/RX57 OV

  100 mm

  Shimano MT500

  Shimano Deore XT

  Pells LOGOS Double density

 Bafang Max Drive MM G330.250/36V (36V/250W)/ DLG Panasonic 36V/14Ah (504Wh)
 

  Pells XR2

  Shimano SLX

  Pells Tourer

 1x11

  Shimano M6010 / Mach Neo Disc

  Shimano M7000-11 11-42

  Schwalbe Rapid Rob 29x2,25 

  Electric Bike

  20,5 kg

  Shimano HG600

  18" / 20" / 22"

 

Motor

Pro MTB eRazzer jsme vybrali špičkové motory Bafang. Výhodou středového motoru není jen lepší distribuce hmotnosti a těžiště umístěné blíže středu, ale hlavně dynamické jízdní vlastnosti systému. Bafang je vybaven senzory otáčení klik i síly, kterou vydává jezdec. Inteligentní řídicí jednotka je proto schopná okamžitě a naprosto přesně dávkovat asistenci. Motor pomáhá jezdci optimálně podle terénu a aktuální potřeby, šetří tak nejen jeho síly, ale i baterii. Hmotnost motoru je 3,9 kg a přidává jezdci 250 wattů. Ten si může zvolit asistenční podporu v pěti režimech.

Baterie

Čtyřicetičlánkový Li-ion akumulátor od výrobce Panasonic má kapacitu 14Ah/504Wh. V ideálních podmínkách bude tedy dojezd biku až 100 km. Záleží na stupni asistence, terénu, hmotnosti jezdce a dalších faktorech nepříznivě ovlivňujících výdrž baterie. Nabití do plné kapacity zabere 4-6 hodin. Součástí je chytrá rychlonabíječka, která chrání baterii před výkyvy v el. síti i nabíjením přes kapacitu. Baterie je chráněna odolným plastovým obalem a je uzamykatelná klíčem. Nabíjet ji je možné na kole i samostatně.

Displej

Plně grafický barevný LCD displej palubního počítače vám neustále zobrazuje důležité informace o vašem eRazzeru. Všechny funkce ovládáte pomocí jednoduchého tlačítkového ovladače na levé straně řídítek. S jeho pomocí přepínáte mezi jízdními režimy, funkcemi cyklopočítače a osvětlením displeje.

Sofistikovaná řídicí jednotka systému Bafang vám na displej posílá aktuální informace o rychlosti (aktuální, průměrná, maximální), několik funkcí měření času a vzdálenosti, dojezd kola v závislosti na nabití baterie nebo například počet spálených kalorií. Uživatelské rozhraní dovoluje nastavit například heslo displeje, aby kolo nemohl použít nikdo jiný.

Jako bonus dostanete balíček nářadí Pells v hodnotě 1800 Kč, se kterým namontujete pedály a řídítka. Vše ostatní je namontované a plně seřízené.

Přečtěte si recenzi podobného modelu elektrokola Pells eRazzer Pro v časopise Cykloservis.

Vyber si své elektrokolo

Doporučená velikost kola

Výška postavy Velikost rámu
200-185 21"
170-185 19"
160-175 17,5"

*Hodnoty jsou přibližné