Dětská kola - Pells - Your bike, your choice

Dětská kola

I děti v sobě mají závodní krev. Chtějí vyjet na kopec první, zkoušet, jak rychle projedou zatáčku, chtějí objevovat nové obzory. Aby se jim to dařilo, věnujeme se jejich kolům se stejnou péčí jako kolům pro dospělé závodníky. Naše kola jsou v první řadě lehká a odolná. Jakmile junior vyroste, kolo můžete bez obav poslat dál a bude sloužit dalšímu malému dobrodruhovi.

Razzer 26" Junior

Když je 24" malá, ale na 27,5" ještě váš mladý jezdec nedosáhne. Juniorský bike, na kterém vaše děti zvládnou každý výlet a budou sbírat první body na závodních tratích.

Razzer 24" Replica

Novinka pro rok 2018. Malé "dospělé" kolo. Zadání znělo jasně: musí být lehké a obratné. Dát malému cyklistovi volnost, dravost, vytrvalost a elán do prvních soutěží. Závoděním nejspíš nakazí i vás. Schválně, kdo bude tuto neděli rodinným vrchařem?

Razzer 24" Lite

Když je dvacetipalcové kolo malé a na 26" je příliš brzo. Náš Razzer 24'' jsme stavěli na hmotnost – už žádný dětský bike, který i vynést do patra je dřina. Ke skvělé váze dostanete funkci, design a moře radosti!

Razzer 20" Replica

Zmenšené dospělé kolo postavené a vybavené se stejnou péčí. Kvalitní a lehký hliníkový rám, spolehlivé komponenty, jednoduchý a nepřeslazený design. Malý cyklista se od kola nehne!