Dárek k vybraným kolům - Pells - Your bike, your choice

K vybraným kolům dostanete od Pells dárek

 

K vybraným e-bikům, horským a crosovým kolům jsme pro vás připravili dárek. Sadu příslušenství Pells, se kterou kolo složíte, kdykoliv bude třeba opravíte nebo seřídíte. Ušetříte tak 1800 Kč.

Pells String Bag

Praktická věc na přepravu cyklistické helmy nebo treter, skladný batůžek na menší nákup nebo cestu do fitka a na pláž. Cena v e-shopu: 99 Kč

 

 

Pumpa Chameleon 2 v 1

Pumpička, která své jméno nezískala náhodou. Umí se totiž změnit z klasické pumpy na duše v pumpu na tlumiče. Při pumpování menším pístem precizně nahustíte vidlici a tlumič na přesný tlak a po odjištění většího pístu můžete rychle dohustit i kola. Díky manometru nastavíte tlaky, na které jste zvyklí. Chameleon se pohodlně vleze do batůžku nebo pod košík na rámu - držák jsme vám také přibalili. Samostatně můžete koupit v e-shopu za 990 Kč.

 

 

Momentový klíč Pells Momentum

Abyste se vždy mohli spolehnout na každý šroubek. Utahování doporučenou silou je velmi důležité pro to, aby kolo správně fungovalo a hlavně - aby bylo bezpečné. Jednoduchý set momentové ráčny a sada bitů, se kterou utáhnete a seřídíte celé kolo. Nakupovat můžete v e-shopu za 699 Kč.

 

Pells White Grease

V tajemném černém balíčku se neskrývá vlhčený ubrousek ani vzorek krému na ruce ale neobyčejná vazelína Pells White Grease. Ta je důležitá při montáži sedlovky do rámu (nikdy by neměla být na sucho) a pedálů do klik (suchý pedál do závitů zaroste). U kol s karbonovým rámem kromě White Grease najdete i speciální směs na karbon. Maziva nakupujte v e-shopu zde.