Pells - Your bike, your choice

Dámská kola

Vytvořit kolo pro ženu znamená vyjít vstříc specifické anatomii, přizpůsobit posed, komponenty vybírat s rozmyslem. Ale samozřejmě to znamená nabídnout alternativu designu, kterou ocení žena se vkusem. Proto dámská kola Pells tvoříme pohodlná, lehká a stylově vyladěná. Pro ženy nabízíme čtyři modely v různých velikostech. Vyberete si 29" nebo dáte přednost 27,5"? Je to na vás!

Razzer Pro9 L

Dámský model 29" s novou výbavou. Vzduchové odpružení, dvojpřevodník s ideálním rozložením převodů a geometrie upravená dámským potřebám.

Razzer Comp9 L

Dámské kolo s trojpřevodníkem, pohodovější bratr Razzeru Pro9 L. Kolo vhodné na dlouhé výlety a seznámení se se závody.

Razzer Pro7 L

Necítíte se na devětadvacítku nebo preferujete obratnější kola 27,5"? Pak je Razzer Pro7 L ideální volbou. Dvojpřevodník výrazně zjednodušuje řazení, vzduchové odpružení a ideální geometrie!

Razzer Comp7 L

27,5" varianta oblíbeného 29" Razzeru Comp. Překvapí vás svou výbavou, kterou byste očekávali u kol vyšší cenové hladiny.

Crono Elite Lady

Crosové kolo pro ženy se sportovními ambicemi, které chtějí univerzální model a očekávají rychlost, slušnou hmotnost a nekompromisní výbavu.

Crono Pro Lady

Vyvážený poměr cena/výkon, pohodlí a výborná funkčnost komponent. Crono Pro L je cross, se kterým zvládnete dlouhé rodinné výlety, toulání po cizích zemích nebo kondiční jízdy po práci.