Cross & Fitness - Pells - Your bike, your choice

Cross

Při vývoji crossových kol Pells se řídíme heslem: i nedělní výlet je sportovní zážitek. Proto na crossech najdete technologie, které jsme vyvíjeli pro ostrá závodní kola. Jen jsme je upravili tak, aby se vám jelo opravdu komfortně. Pro cross se rozhodnete, když chcete univerzální kolo, na kterém většinou pojedete po zpevněných cestách, polňačkách a očekáváte v první řadě pohodlí.

Crono Absolut

Absolutně vyladěné krosové kolo. Komponenty, které byste hledali na závodních kolech, minimální hmotnost, pohodlí bez kompromisů. Crono Absolut je králem sportovně-krosových kol.

Crono Elite

Elitní výbava, výjimečný design, univerzálnost, kterou oceníte na každém povrchu. Doma je na zpevněných cestách a polňačkách, podrží vás při kondiční jízdě i nedělním výletu s rodinou.

Crono Pro Black

Oblíbený model krosového kola se vzduchovou vidlicí a hydraulickými kotoučovými brzdami. Pokud hledáte cenově dostupné krosové kolo s výbavou vyšších modelů, právě jste našli.

Crono Pro Fluo

Vzduchová vidlice, hydraulické brzdy, spolehlivá výbava a zajímavá cena. To je naše Crono Pro!

Treking

Když je cílem sama cesta. Cesta do práce, na nákup nebo napříč Evropou. Na Stratus stačí přidělat brašnu a můžete vyrazit, kam se vám zlíbí. Stratus je upravený cross s plnou výbavou.

Stratus

Stratus je kolo, které vás doveze, kam si usmyslíte. Je doma ve městě i na poznávacích zájezdech v severní Evropě. V ceně kola je kompletní výbava, kterou můžete při toulkách nejen po městě potřebovat.