Blog & News - Pells - Your bike, your choice

Blog & Pells News

Pořád se něco děje. Kola se mají neustále točit, proto ani my nestojíme na místě a připravujeme pro vás nové biky, designy oblečení i vylepšení komponent. Co je tedy v Pellsu nového?

Potkáme se na For Bikes

I letos se chystáme na cyklistický veletrh For Bikes, na kterém 29.-31. března představíme novinky v nabídce kol, doplňků a oblečení. V pražských Letňanech nás najdete na výstavišti v hale 2, místa B2 a B6.

Máme dva mistry Evropy v zimním triatlonu!

Lukáš a Pavlína nepatří k lidem, kteří v zimě svá kola odloží. Naopak – i vrstva sněhu je pro ně cyklistickou výzvou. Proto vyrazili v únoru do Rumunska na amatérské mistrovství Evropy v zimním triatlonu. A oba svou účast proměnili ve zlato. Není náhodou, že na kolech Pells 😊 Lukáši, Pavlíno, děkujeme za skvělou reprezentaci!

Fabiána „Andělská pěst“ Bytyqi bude jezdit Pells

Úřadující světová šampionka v boxu Fabiána Bytyqi se stala novou tváří Pells. Bude jezdit na našich kolech, aby zpestřila boxerský trénink a podpořila vytrvalost. Fabiána získala titul mistryně Evropy WBO, juniorské mistryně světa WBC, Silver Champion WBC, všechny v minimuši váze. Nyní drží titul mistryně světa WBC v atomové váze a obhajovat ho bude letos v dubnu ve svých 23 letech.

Představujeme nová USB dobíjecí světla Firefly

Připravili jsme pro vás novinku - vysoce výkonné blikačky s USB dobíjením a dlouhou dobou svícení. Naše Světlušky jsme vyrobili z odolného CNC obráběného kovu, uchycení jsme vyřešili praktickými gumovými páskami, které pevně drží světla např. na řídítkách, sedlovce, krku vidlice apod.

Majk na cestách: 8000 km na plusku Evropou

Michal Majk Kamermeier, cestovatel, dobrodruh, gurmet, milovník dobrého vína a instagramový influencer jezdí na pluskovém Razzeru. Letos ho provětral cestou necestou křížem krážem Evropou, nalítal na něm 8000 km v 15 státech. Jaké jsou jeho dojmy po sezóně?

Letos vám dárky pomůže vybrat Pells

Abychom vám v předvánočním shonu ulevili, připravili jsme pro vás krátký přehled dárků, které udělají radost každému cyklistovi. Klukům i holkám, dětem i dospělým.

Libor Podmol se stal novým ambasadorem Pells

Prosíme fanfáry a střelby z děla! Představujeme vám našeho nového ambassadora. Legendu mezi legendami, Libora Podmola, jednoho z top FMX riderů. Jsme neskutečně hrdí, že Libor bude jezdit zrovna na našich kolech!

Seznamte se s pluskovým Razzerem

Pluska jsou přes svůj agresivní vzhled úžasně zábavná a překvapivě rychlá kola, která osadíte plášti do šířky 3". Přesvědčte se v novém videu ;)

Ondra Petr na mistrovství světa na Havaji vybojoval druhé místo!

Obhájce titulu mistra světa v terénním triatlonu Ondra Petr, který jezdí na našem RX SixtySevenu Race, se po roce vrátil na Havaj, aby obhájil svůj titul mistra světa.

Na Pells Soběšické Muldě padaly rekordy (a jezdci)

Letošní Mulda přinesla spoustu rekordů: nejrychlejší čas, nejteplejší ročník, nejvíce jezdců a také asi nejvíce pádů. A Pells byl jako hlavní sponzor u toho.

Silničky Pells pózovaly v Rakousku

Mladé české designové firmě MOOQ jsme půjčili naše kola, aby mohla nafotit svůj nový katalog. Mrkněte, jak to Roarovi a Aeronům slušelo v Alpách ;)

V Bikesalonu testovali naše kola

Razzer Race9 a Tarpan 29 XT. Dva z nejoblíbenějších modelů z naší nabídky prošli náročnými testy v novém pořadu Bikesalon na Primě. Jak si obě kola vedla?

Olympijští veslaři budou trénovat na kolech Pells

Pells se stal hrdým sponzorem českých reprezentantů ve veslování, páru Lukáše Helešice a Jakuba Podrazila.

Od životní jízdy vás dělí jeden klik!

Natočili jsme pro vás nové video, abyste viděli, jak snadné je pořídit si kolo Pells.

Máme mistryni světa

Romana Labounková získala zlatou medaili ve fourcrossu. Gratulujeme!

K novým kolům dostanete dárek

K e-bikům, horským a crosovým kolům z kolekce 2018 jsme pro vás připravili dárek. Sadu příslušenství Pells za 1800 Kč, se kterou kolo složíte, kdykoliv bude třeba opravíte nebo seřídíte.

Pells Legend: Inspirováno legendami

Nová kolekce oblečení Pells Legend vznikla z lásky k jednostopému ježdění. Z nadšení pro kola a vášně pro staré motocykly.

Pells na titulce Vela!

Focení v závějích přineslo své ovoce ;)

Jak jsme mrzli kvůli fotkám

Nafotit novou kolekci kol a oblečení neznamená vždy jen vyjížďky v zapadajícím slunci pozdních letních večerů. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili naši jezdci během prosincového focení.

Pells Razzer: jak vznikla nejostřejší česká žiletka

Chci, aby moje kolo bylo rychlé a pohodlné,“ takhle uvažuje většina běžných cyklistů. Ale zasvěcení vědí, že jde o dvě naprosto protichůdné vlastnosti. Tam, kde výrobce přidá na rychlosti, musí ubrat na pohodlí. Lehký, tuhý, rychlý a k tomu všemu pohodlný rám se stal svatým grálem, za kterým se ženou výrobci kol na celém světě. Jedním z těch, kteří se ideálnímu rámu snaží přiblížit, je brněnský Pells.

Nová kolekce je na světě!

Kompletní kolekci nových modelů pro rok 2018 můžete vidět ve firemní prodejně v Brně.