Pells - Your bike, your choice

Stratus ENERGY (M - 18")

0
Dostupnost:
Skladem
Kód zboží:
3P183099

Stratus Energy

Pokud hledáte elektrokolo na jízdu po městě, dojíždění do práce nebo jen na vyjížďky bez sportovních ambicí, je tu pro vás Stratus Energy. Kola STRATUS jsou určená pro jezdce preferující pohodlí a jízdní komfort, kteří žádají kompletně vybavené kolo.

 

  Pells 6061 Custom Tubeset, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.

  Pells XV6 OV

  SR Suntour HESC

  Pells RX67 OV/RX57 OV

  63 mm

  Tektro 837

  Shimano Deore

  Pells LOGOS Double density

 Suntour HESC

  Pells XR2

  Shimano Acera

  Pells Tourer

  1x9

  Quando / Mach 210

  Shimano CS-HG41-8 11-32

  Cross 700C 28x1,60

  Suntour Electric

  KMC Z72

  18"

 

Počítač umístěný na řídítkách umožňuje nastavení 4 režimů podpory. Od zcela vypnuté podpory šlapání až po maximální podporu šlapání. Tento počítač také obsahuje základní funkce cyklocomputeru.Tlačítko umístěné na levé straně řídítek umožňuje pomoc motoru při tlačení kola a tím i velmi snadnou manipulaci s kolem i fyzicky slabším cyklistům. Dojezd kola je podle nastaveného režimu a výškového profilu tratě od 40 do 150 km na jedno nabití a nabízí tedy vyvážený poměr elektrické podpory jízdy a lehké denní sportovní aktivity.

 

Stratus Energy je nový model v nabídce, který kombinuje možnosti našeho osvědčeného modelu Stratus s velmi progresivním systémem elektrického pohonu jízdního kola SR Suntour HESC.

TwinSensor kombinuje dva druhy technologií – snímač otáčení a snímač točivé síly. Střed klik slouží jako jednotka, která průběžně monitoruje tlak vyvíjený na pedál. Tento senzor posílá přesné informace o tom, kolik energie má systém poslat do motoru. Čím větší silou šlapete, tím více vám pomáhá elektrický pohon. Tento snímač točivé síly je doplněn zabudovaným snímačem otáčení, který kontroluje pohyb otáčení klik a chrání jezdce před nechtěnými rozjezdy (např. při čekání na křižovatce s nohou na pedálu).


Toto kolo je vhodné pro pohyb v městském provozu i výlety do přírody bez velké fyzické námahy. Umožní společné výlety partnerům s rozdílnou výkonností, možnost dlouhých výletů i starším cyklistům, či denní dojíždění do zaměstnání (čímž může z dlouhodobého hlediska výrazně snížit náklady na dopravu). Rám konstrukčně vychází z modelu Stratus, se kterým sdílí hlavní vlastnosti, ale byl kompletně přepracován a zesílen tak, aby splňoval veškeré nároky kladené na moderní elektrokolo. Rám se slitiny 6061 má vnitřní vedení většiny kabelů, „nízký nástup“ a zadní stavbu VFHS.

VFHS (vertical flexible horizontal stiff) technologie kombinuje plochou zadní vidlici typu planžety a speciálně tvarované a zeslabované zadní vzpěry „S-bend“. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti.

Kvalitní výbavu tvoří blatníky SKS, nosič, přední a zadní LED světlo umožňující užívat světlo na jedny baterie po dobu až 320 h (při běžném režimu jízdy minimálně na jednu až dvě sezóny). Motor je uložen v předním náboji a baterie je umístěna na nosiči, čímž je dosaženo optimálního rozložení váhy. Celá jednotka elektrického pohonu váží pouze 5 kg, což dělá tento systém jedním z nejlehčích na trhu. Hlavní úspora hmotnosti je dosažena pomocí kompaktní baterie, motoru v předním náboji a pomocí nových TwinSensor klik.

Vyber si své elektrokolo