Pells - Your bike, your choice

Cyklistické dresy a oblečení

Žádný dovoz z Asie ani milionové série po pár dolarech za kus. Oblečení Pells pro vás vymýšlíme v Brně, sami na sobě testujeme a šijeme v České republice. Materiály máme od špičkových výrobců z Itálie a Španělska, z bašt cyklistiky. Naše kolekce neustále vylepšujeme, protože chceme, aby vám oblečení Pells na cestách pomáhalo vpřed. Abyste se dobře cítili a taky dobře vypadali. A aby se váš outfit perfektně hodil ke kolu Pells.

Velikostní tabulky oblečení Pell najdete zde.

close

Design

Divili byste se, ale na začátku připomíná tvorba oblečení Pells spíš umění než výrobu. Chce to mít v hlavě nosnou ideu a v ruce skicák. Kreslíme, škrtáme, cizelujeme, hodí se obří balení pastelek se šesti odstíny oranžové. Pak ušít první modely, zkoušet, promýšlet a znova škrtat. Dokud nejsme spokojeni.V designech sázíme na jednoduchost, přímočarost a sebevědomí. Naše modely mají vypadat stejně dobře dnes jako za deset let. Jsou totiž šik a osobité.

Chytré oblečení

Držíme se toho, že naše oblečení musí být maximálně funkční. Na správných místech má větrat a na správných místech hřát. Nikde nesmí škrtit, nesmí být volné tam, kde by to zavazelo. Věřte, že každý kousek oblečení z naší nabídky jsme otestovali sami na sobě. Proto na našich dresech a kalhotách nenajdete jediný šev, který by nebyl na svém místě. Naše střihy dobře sedí, používáme anatomické gelové vložky z nejlepších materiálů, silikonové proužky i reflexní prvky. Dbáme totiž na bezpečnost, a tak v našem oblečení budete i za zimního šera v provozu dobře vidět. 

Velikost pro každého

Šijeme na lidi, ne na asijské modelky a profi cyklisty Grand tour, jak bývá občas zvykem. Uvědomujeme si, že ideální postava neexistuje a maximálně se proto snažíme vyjít vstříc co nejširšímu množství postav a velikostí cyklistů. Nebráníme se i individuální zakázce a jsme schopní ušít oblečení pro sportovní týmy.  

Funkční materiály z Evropy

Oblečení Pells prošlo za dobu své existence velkým materiálovým vývojem. Spolupracujeme s výrobci tkanin a doplňků ze Španělska, Itálie a Švýcarska. Nešijeme z čehokoli, co zrovna bylo v akci, ale pečlivě si vybíráme. Zvažujeme kvalitu, funkčnost i trvanlivost a z těchto ingrediencí mícháme to nejlepší. Na co dres, který odvádí pot o pět procent efektivněji, když se vám z jeho extrajemného úpletu začnou už na prvním výletě vytahovat oka.

Šijeme v České republice

Oblečení Pells vzniká pod rukama těch nejšikovnějších českých švadlen. Díky tomu máme jistotu maximální kvality zpracování a také možnost dokonalé zpětné vazby. Šijeme doma, proto jsme flexibilní – vyprodané modely umíme doplnit bez nutnosti čekat na dopravu z druhé strany zeměkoule.