Pells - Your bike, your choice

MTB Full

Celoodpružená kola nabízejí vysoký komfort a také výrazně lepší jízdní vlastnosti než pevná kola. Jestli preferujete rychlejší bike s 29“ koly nebo obratnější kolo s 27,5“ koly, u Pells si vyberete.

MTB Hardtail

Horská kola Pells s pevnou zadní stavbou. Ať už hledáte cenově dostupnější hliníkový rám nebo závodní karbonový speciál, v naší nabídce si přijdete na své. Dostupnější oblíbené Razzery nebo karbonové RX67 a Duke.

MTB Plus size

Pluska jsou přes svůj agresivní vzhled úžasně zábavná a překvapivě rychlá kola, která osadíte plášti do šířky 3". Dostanete tak neuvěřitelné pohodlí a maximální jistotu jízdy i v těžkém a podmáčeném terénu. Pokud nehledáte kolo na XC závody, ale pro čistou radost z cyklistiky, pluska vám ji dají.

E-bikes

V elektřině je budoucnost. Jako to platilo před sto lety, platí to i dnes. E-biky Pells jsou pro všechny, kteří se chtějí podívat dál a rychleji. Ale vědí, že ke sportovnímu zážitku na elektrokole musejí přidat kromě elektrické energie i tu svou. Naše kola osazujeme kvalitními středovými motory Bafang, které zaručují maximální výkon a dlouhou životnost.

Road & CX

Silniční kola Pells závodila na olympiádě, mistrovstvích světa a kryla záda desítkám závodníků. V nabídce najdete i pohodlné a cenově přijatelné modely pro první kontakt se silniční cyklistikou.

Cross, Fitness & Trekking

Cross je univerzální kolo na zpevněné cesty, polňačky a mírný terén. Pokud očekáváte v první řadě pohodlí, jste tu správně. Fitness kola ocení všichni, kteří se necítí na silničku a ocení univerzálnost. Řada trekking pak nabízí v podstatě plně vybavené crossové kolo.

Dámská kola

Vytvořit kolo pro ženu znamená vyjít vstříc specifické anatomii, přizpůsobit posed a komponenty vybírat s rozmyslem. Ale samozřejmě to znamená nabídnout design, který ocení cyklistka se vkusem.

Dětská kola

Na kvalitě dětského kola záleží. Vyrábíme zmenšená dospělá kola, tedy kola lehká, rychlá a bezpečná za všech okolností.