Pells - Your bike, your choice

Blog & Pells News

Pořád se něco děje. Kola se mají neustále točit, proto i my nestojíme na místě a připravujeme pro vás nové biky, designy oblečení i vylepšení komponent. Co je tedy nového?

Máme mistryni světa

Romana Labounková získala zlatou medaili ve fourcrossu. Gratulujeme!

K novým kolům dostanete dárek

K e-bikům, horským a crosovým kolům z kolekce 2018 jsme pro vás připravili dárek. Sadu příslušenství Pells za 1800 Kč, se kterou kolo složíte, kdykoliv bude třeba opravíte nebo seřídíte.

Pells Legend: Inspirováno legendami

Nová kolekce oblečení Pells Legend vznikla z lásky k jednostopému ježdění. Z nadšení pro kola a vášně pro staré motocykly.

Pells na titulce Vela!

Focení v závějích přineslo své ovoce ;)

Jak jsme mrzli kvůli fotkám

Nafotit novou kolekci kol a oblečení neznamená vždy jen vyjížďky v zapadajícím slunci pozdních letních večerů. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili naši jezdci během prosincového focení.

Pells Razzer: jak vznikla nejostřejší česká žiletka

Chci, aby moje kolo bylo rychlé a pohodlné,“ takhle uvažuje většina běžných cyklistů. Ale zasvěcení vědí, že jde o dvě naprosto protichůdné vlastnosti. Tam, kde výrobce přidá na rychlosti, musí ubrat na pohodlí. Lehký, tuhý, rychlý a k tomu všemu pohodlný rám se stal svatým grálem, za kterým se ženou výrobci kol na celém světě. Jedním z těch, kteří se ideálnímu rámu snaží přiblížit, je brněnský Pells.

Nová kolekce je na světě!

Kompletní kolekci nových modelů pro rok 2018 můžete vidět ve firemní prodejně v Brně.